Szanowni mieszkańcy Gminy  Ciężkowice

 W tym bardzo trudnym dla całej gminy okresie spowodowanym przedwczesna śmiercią Burmistrza Zbigniewa Jurkiewicza czując  odpowiedzialność za dalsze losy naszej malej ojczyzny zdecydowałem się ubiegać o funkcje Burmistrza naszej gminy.

Uzupełniające wybory przypadają dokładnie w połowie trwającej kadencji wiec najważniejszą sprawą przyszłego burmistrza jest doprowadzenie do pełnej realizacji rozpoczętych i planowanych inwestycji.

Jako doświadczony samorządowiec obecnie przewodniczący RM wiem jak to zrobić a przy osobistym zaangażowaniu parlamentarzystów oraz samorządu sejmiku małopolskiego i powiatowego napewno się to uda.


Nazywam się Michał  Koralik  mam 58 lat od urodzenia mieszkam we wsi Falkowa gdzie prowadzę male gospodarstwo rolne z zawodu jestem nauczycielem obecnie pracuje w Zespole Szkol Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach w charakterze kierownika hali sportowej. Jestem członkiem OSP w Falkowej i członkiem klubu sportowego LUKS ORZEL Ciężkowice.

Jestem sołtysem wsi Falkowa. To właśnie za prace sołtysa zostałem w 2019 r wybrany przez czytelników gazety  krakowskiej sołtysem roku w powiecie Tarnowskim.

Mając na uwadze brak możliwości bezpośredniego spotkania pragnę ta droga przedstawić swój program wyborczy oraz czekam ba Państwa komentarze.